Kolejny medal w powiecie dla naszej reprezentacji!

04.03.2024 w Bolszewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt, gdzie do rywalizacji zgłosiło się siedem zespołów. Ciężka walka oraz litry potu zostawione na parkiecie przyniosły kolejny sukces. Dziewczęta wywalczyły kolejny medal dla naszej szkoły, tym razem brązowy ! Ogromne gratulacje :)

Skład: Marika Wrońska, Zofia Szymczyk, Karolina Wenta, Marta Leszczak, Maja Dymek, Maja Hebel, Zofia Jażewicz, Antonina Charzyńska, Zuzanna Pracel, Katarzyna Matusiak, Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Anna Falkowska, Emilia Malottki.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak

W klasyfikacji szkół prowadzonej przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku nasza szkoła znajduje się na 19 miejscu z 353 szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz na 72 miejscu z 363 szkół w kategorii Igrzysk Dzieci – to ogromny sukces !!!