Wiosna w świetlicy

W minionym tygodniu witaliśmy wiosnę w świetlicy. Dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające wiosenne kwiatki, Panią Wiosnę oraz słoneczka. Został również zorganizowany konkurs pt. ,,Wiosenna łąka”. Wszystkie prace wykonane przez zdolne świetliczaki prezentowały się pięknie, jednak tą najpiękniejszą wykonała Aleksandra  Socik z 1a.

Życzymy wszystkim pięknych słonecznych dni.

Tekst: Marta Januszanis

Zdjęcia: Karolina Kułaga, Żaneta Animucka, Marta Kępka, Marta Januszanis