Wielki sukces naszych siatkarek!

Mamy to! To słowa, które wspólnie z dziewczynami wykrzyczałyśmy tuż po zakończonym meczu finałowym. Po kilku latach rywalizacji w finale to Reda – SP3 staje na najwyższym stopniu podium podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej, które odbyły się w hali MOSiR w Rumi w pierwszy dzień wiosny.

Dziewczęta swoją ciężką pracą, uporem i sercem pokazały, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Półfinał wojewódzki do którego awansowały nasze reprezentantki, będzie kolejną lekcją i gwarantuję – wyniosą z niej wszystko co możliwe!

Ogromne gratulacje! :)

Skład: Zofia Szymczyk (kapitan) , Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Marta Leszczak, Katarzyna Matusiak, Zuzanna Pracel, Maja Dymek, Michalina Frączek, Zofia Jażewicz, Martyna Bieńkowska, Karolina Wenta

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak