Konkurs ekologiczny w klasach 0 - 3

W dniach 7-13 maja odbył się konkurs ekologiczny. Z gazetki na szkolnym korytarzu uczniowie mogli uzyskać informacje dotyczące: ochrony środowiska, wpływu  zanieczyszczeń na zdrowie i życie zwierząt, ekologicznych środków transportu, itp.

Uczniowie z klas 2 i 3 napisali test, z którego zostali wyłonieni zwycięzcy: I miejsce - Hanna Pietruszko z 2a, II miejsce – Marianna Sultanyan z 3b, Amelia Rewa z 2d, III miejsce - Klara Sobolewska z 2d. Wyróżnienia otrzymali:  Barbara Hinc z 2b, Jakub Nieckula z 2a.

Uczniowie z klas 1 konstruowali zabawki ekologiczne. I miejsce zdobyła  Julia Szyjkowska z 1c, II miejsce - Barbara Dopke z 1a, III miejsce - Igor Ossowski z 1c. Natomiast wyróżnienia zdobyli: Michał Bogacz z 1a, Julia Wzorek z 1c.

Uczniowie z klas 0 wykonali kwiatki dla mamy. I miejsce zdobyła Julia Bochentyn z 0a, II miejsce - Agata Lewandowska z 0c, III miejsce - Kamil Kotowski z 0b. Wyróżnienia otrzymali: Roksana Szymerowska z  0c, Oliwia Mielewczyk z 0c.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych.

Tekst: Marta Semmerling

Zdjęcia: Marta Semmerling, Teresa Dopke