Lekcja wf-u z zawodnikami Arka Gdynia piłki ręcznej

W poniedziałek 20 maja 2019r. uczniów klas III odwiedzili zawodnicy piłki ręcznej z klubu Arka Gdynia: Rafał Jamioł i Borys Brukwicki.

Dzieci swoją przygodę rozpoczęły w marcu br. Dzięki pomocy jednej z mam, otrzymaliśmy bilety na mecz piłki ręcznej Arka Gdynia, który odbył się 28 marca 2019r. Dzieci wraz z rodzicami udali się na stadion w Gdyni. Trzecioklasiści byli bardzo zadowoleni. Zawodnicy zgodzili się odwiedzić naszą szkołę i przeprowadzić lekcję wf-u. Lekcja miała na celu zachęcić dzieci do uczestniczenia w zajęciach sportowych oraz przybliżyć zasady gry w piłkę ręczną. Uczniowie bardzo chętnie ćwiczyli, poznali zasady gry i rozegrali mecz pod okiem zawodowców.

Za zorganizowanie tak wspaniałej inicjatywy oraz poświęcony czas bardzo dziękujemy pani Aleksandrze Rotta oraz zawodnikom z klubu Arka Gdynia.

Tekst: Daria Szomborg

Zdjęcia: Daria Szomborg, Hanna Zwierzycka