Najładniejsza świąteczna sala lekcyjna

W dniu 20 grudnia rozstrzygnięto klasowy konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej, którego celem było stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole, a także uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne i motywowanie ich do dbałości o swoje miejsce pracy.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy IV-VIII. Warunkiem przystąpienia do konkursu było udekorowanie klasy ozdobami świątecznymi (choinka, stroiki, łańcuchy, gazetka, itp.) oraz przygotowanie klasowej wigilii. Klasopracownie  zostały ocenione przez jury w składzie: p. wicedyrektor Estera Miotk, p. Barbara Kisiel oraz p. Małgorzata Terlecka, w następujących kategoriach: wystrój sali, dekoracja choinki, estetyka przygotowania stołu wigilijnego oraz oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Ostatecznie najładniej świątecznie udekorowaną  salę lekcyjną przygotowała klasa V D, II miejsce zajęła klasa VIII B, a trzecie miejsce ex aequo klasy IV A i V C.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim klasom wspaniałych pomysłów, ich realizacji oraz zaangażowania.

Tekst i zdjęcia: M. Terlecka