• Odwiedziny: 14951971

Biblioteka szkolna zaprasza na konkurs dla klas I-IV

Wszystkim chętnym czytelnikom proponujemy wzięcie udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Najpiękniejsza ilustracja do ulubionej książki”. Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej na arkuszu A4 (np. kartka z bloku technicznego),  dowolną techniką.

Pomyślcie, jak ciekawie wypromować Waszą ulubioną książkę, żeby zaciekawić innych do jej przeczytania. Na odwrocie pracy należy wpisać swoje imię, nazwisko i klasę. Na stronie z wykonaną ilustracją trzeba zamieścić tytuł i autora książki. Z wyróżnionych prac zostanie wykonany ,, Ilustrowany album naszych ulubionych książek”, który będzie można oglądać w bibliotece szkolnej. Po powrocie do szkoły przynieście swoje prace do biblioteki, a komisja wybierze najciekawsze, które znajdą się w albumie. Możecie też zrobić zdjęcie swojej pracy i przysłać na adres mailowy: biblioteka034@wp.pl  jeszcze przed powrotem do szkoły. Swoje rysunki zachowajcie, bo będziecie musieli dostarczyć je do biblioteki, kiedy już spotkamy się w szkole. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają niespodzianki. Życzymy miłej zabawy i pozdrawiamy.

Mirosława Wróblewska, Teresa Dopke