Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Czwartek, 2020-11-26

    Imieniny: Leona, Leonarda

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 1884877
    • Do końca roku: 35 dni
    • Do wakacji: 211 dni

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Zgodnie z najnowszymi informacjami etap ten odbędzie się 19 lutego 2021 roku o godzinie 14:00.

Lp. Imię i nazwisko Nazwa i adres szkoły
1. Stanisław Antoni Malottki Szkoła Podstawowa im. Maruisza Zaruskiego w Pucku
2. Damian Walke Szkoła Podstawowa im. Maruisza Zaruskiego w Pucku
3. Mateusz Krzysztof Miłosz

Zespół Szkolni-Przdszkolny w Koleczkowie,

ul. Wejherowska 24, 84-207 Koleczkowo

4. Filip Seniuk

Szkoła Podstawowa w Gowinie, ul Wejherowska 60,

84-215 Gowino

5. Adrian Potrykus SP nr 4 w Rumi
6. Kamil Rojek Szkoła Podstawowa w Pogórzu, ul. Szkolna 15
7. Maciej Tomasz Drozdowski

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy,

84-200 Wejherowo, ul Nanicka 22

8. Szymon Adama Szkaradkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marytrologii Piaśnicy,

84-200 Wejherowo, ul Nanicka 22

9. Natan Maciej Wałdowski

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marytrologii Piaśnicy,

84-200 Wejherowo, ul Nanicka 22

10. Paweł Mateusz Grzona

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Gen. Józefa Wybickiego,

os. 1000-lecia 15, 84-200 Wejherowo

11. Eryk Edmund Figura

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego

we Władysławowie

12. Kornelia Reglińska Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi, ul. Sienkiewicza 30
13. Juliusz Jakubowski Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Redzie
14. Anna Pryczkowska

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Fryderyka Chopina

w Wejherowie

15. Adrian Potrykus Szkoła Podstawowa nr 4 w Rumi
16. Jan Śledź Ekologiczna Szkoła Podstawowa w Rumi
17. Wojciech Kozłowski Ekologiczna Szkoła Podstawowa w Rumi
18. Kajetan Tatara Ekologiczna Szkoła Podstawowa w Rumi
19. Tomasz Stefaniak

Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Łęczycach,

ul Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

20. Tomasz Mikołajewski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębogórzu,

ul. Pomorska 30, 81- 198 Kosakowo

21. Cezary Dwojak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębogórzu,

ul. Pomorska 30, 81- 198 Kosakowo

22. Paweł Wyzina Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
23. Mateusz Byzdra Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi 
24. Stanisław Wojciechowski

Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie im. Stefana Żeromskiego,

ul. Brzozowa 30, 84-240 Reda