Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto. Pamiętamy wtedy o najstarszych członkach naszych rodzin. W tym roku  dzieci uczciły to święto w inny niż zazwyczaj sposób. Ze względów epidemiologicznych nie było możliwości zaproszenia seniorów do naszej szkoły.

Dzieci  przekazywały życzenia  różnymi metodami. Wykonały własnoręcznie laurki, włożyły do kopert i zaadresowały do  swoich dziadków. Wśród życzeń znalazły się takie jak: życzenia zdrowia, radości, 100 lat, szczęścia, pomyślności, pociechy z wnuków, a także, jak bardzo aktualne szybkie otrzymanie szczepionki na koronawirusa.  Były też wirtualne laurki i życzenia z piosenkami. Dzieci w każdy możliwy sposób przekazywały wyrazy wdzięczności i miłości.

Tekst i zdjęcia: Alina Rymon-Lipinska, Maria Szymoniak