Szkolny konkurs „Bezpieczny Internet”

Na przełomie listopada i grudnia 2020 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali szkolny konkurs pt. „Bezpieczny Internet”.

Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły z podziałem na dwie kategorie wiekowe: klasy I – III oraz klasy IV – VIII. Zadaniem klas młodszych było wykonanie plakatu, a klas starszych prezentacji multimedialnej.

Prace miały poruszać zagadnienia związane z zagrożeniami płynącymi z korzystania z Internetu lub zasadami bezpiecznego korzystania z niego.

Przed przystąpieniem do wykonania prac świetliczaki uczestniczyły w cyklu zajęć dydaktycznych związanych z tematem, aby przybliżyć daną problematykę.

Konkurs cieszył się dużą popularnością, więc komisja konkursowa złożona z wychowawców świetlicy nie miała łatwego zadania. Po burzliwych naradach zostali wyłonieni laureaci:

Kategoria klas I – III:

Miejsce – Martyna Wojtkowska kl. I d

Miejsce – Julia Piechowska kl. III d oraz Kuba Piechowski kl. II e

Miejsce – Dominik Wiśniewski kl. III b

Wyróżnienie – Jagoda Kreft kl. III b, Alicja Błąkała kl. III b oraz Hanna Skwierawska kl. I d.

Kategoria klas IV – VIII:

Miejsce  - Mateusz Jastrzębski kl. VI b

Miejsce – Ida Figlarek kl. VI d

Miejsce – Zofia Bogorodź kl. VI a

Wyróżnienie – Patryk Maścibrodzki kl. VIII c, Kinga Hupka kl. VII a

oraz Paweł Wróblewski kl. VII b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Nagrodzonych uczniów klas starszych zapraszamy do odbioru nagród w świetlicy szkolnej.

Tekst: Agnieszka Brzezińska

Zdjęcia: Laura Gajkowska, Agnieszka Brzezińska, Żaneta Animucka