Konkurs plastyczny "Zrozumieć niepełnosprawność"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie konkursu plastycznego pt. "Zrozumieć niepełnosprawność", którego celem było wzmocnienie postaw empatii i zrozumienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Do konkursu przystąpili uczniowie klas 1 - 3 oraz 4 - 6 i 7 - 8. Prace zostały zaprezentowane na wystawie. Zaangażowanie i starania artystyczne wszystkich uczniów, biorących udział w konkursie, bardzo ucieszyły organizatorów. Ocenie podlegały walory artystyczne, pomysłowość i realizacja tematu. W każdej kategorii wiekowej nagrodzone zostały trzy prace. We wtorek, 9 listopada 2021r. pani dyrektor Justyna Zabrodzka wręczyła nagrody zwycięzcom. Ich prace wezmą udział w etapie ogólnopolskim konkursu!

Kl.1 - 3: Amelia Skurtys (1.miejsce), Hanna Szablewska (2.miejsce), Grzegorz Zenka (3.miejsce).

Kl. 4 - 6: Anna Sultanyan (1.miejsce), Ewa Zwara (2.miejsce), Natalia Szafranek (3.miejsce).

Kl. 7 - 8: Natalia Walkowiak (1.miejsce), Konrad Wasiuta (2.miejsce), Konrad Gawin (3.miejsce).

Wszystkim uczennicom i uczniom, którzy wykazali się postawą pełną zrozumienienia dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami - serdecznie gratulujemy!!!

Tekst: Ewelina Miszkiewicz

Zdjęcia: Teresa Dopke