Zwycięzcy Szkolnego Talent Show

W ramach Tygodnia Profilaktyki chętni uczniowie z klas 1 - 3 i 4 - 8 naszej szkoły przygotowali filmowe prezentacje swoich zainteresowań. Nasi uczniowie w wolnych chwilach realizują swoje pasje w wielu dziedzinach, takich jak: rysunek, śpiew, jazda konna, golf, taniec, gra na gitarze i kontrabasie, karate, układanie na czas kostki Rubika, gotowanie.

Dnia 23 listopada 2021 r. wszyscy uczestnicy otrzymali Nagrody Publiczności, ponieważ każdy występ został doceniony przez kolegów i koleżanki oceniające ich zainteresowania. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu uczniów. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w nagraniach występów i wspieranie swoich dzieci w rozwijaniu swoich pasji.

Mamy nadzieję, że w następnym Talent Show poznamy zainteresowania pozostałych uczniów naszej szkoły, do czego serdecznie zachęcamy.

Tekst: Ewelina Miszkiewicz

Zdjęcia: Izabela Pawłowska-Jarzębska, Teresa Dopke