Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Mikołajkowy Turniej w Piłce Ręcznej

W dniach 05-16.12.2022r. na hali sportowej SP3 odbywały się rozgrywki w ramach Mikołajkowego Turnieju w Piłce Ręcznej. Impreza miała na celu propagowanie aktywnego i zdrowego  stylu spędzania czasu wolnego oraz integrację dzieci i młodzieży w mikołajkowo-świątecznej atmosferze. Każda klasa miała wyznaczyć drużynę, w której skład wchodziły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy oraz grupę kibiców zagrzewającą zawodników do gry. Na trybunach gościliśmy również rodziców, którzy dopingowali poczynania młodych szczypiornistów. Impreza zgromadziła  ponad 150 zawodników, którzy w sumie rozegrali 24 mecze. Drużyny, które w pełnym składzie stawiły się w mikołajkowych nakryciach głowy, na wstępie dostawały dodatkowy punkt. Turniej przebiegał w radosnej  atmosferze, bo najważniejsza była dobra zabawa, podczas której wszyscy trzymali się zasad fair-play, a kibice pomagali dopingując w iście mundialowym stylu. Po meczach wykonywane były pamiątkowe zdjęcia, a wszyscy zgromadzeni na hali  poczęstowani zostali  mikołajkowymi słodkościami. Turniej zorganizowali i sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. Wszystkim uczestnikom, kibicom i uczniom pomagającym przy organizacji i sędziowaniu bardzo dziękujemy.

Klasyfikacja Mikołajkowego Turnieju w Piłce Ręcznej:

Klasy czwarte:

I m.- kl. 4c

II m- kl. 4d

III m- kl. 4e

IV m- kl. 4a

Vm-b

Klasy piąte:

I m.- kl. 5b

II m- kl. 5a

III m- kl. 5d

IV m- kl. 5c

Klasy szóste:

I m- kl. 6d

II m- kl.6c

III m- kl. 6b

(kl.6a nie brała udziału w turnieju)

Klasy siódme:

I m- kl.7b

II m- kl.7a

Klasy ósme:

I m- kl. 8c

II m- kl. 8d

III m- kl. 8b

(kl.8a nie brała udziału w turnieju)

Tekst: Karolina Hajdel

Zdjęcia: Justyna Potrykus, Karolina Hajdel, Anna Koleśnik, uczennice kl.8d: Nikola Rózga i Maja Mańska.